Çatı Firması

Çatı Firması

Çatı Firması

Çatı Firması


İklim değişimiyle birlikte kendisini hissettiren soğukla beraber gelen yağışlar bizlerin iyi yalıtım yapabilecek çatı firması arayışına girmemizi sağladı. Ne yazık ki yazın etkisiyle beliren sıcaklar bizi rehavete sürükleyip kışın hiç gelmeyeceğini düşündürerek iyi çatı firması arayışımıza engel olmaktadır. Halbuki her an etkisi altına alacak bir soğuğu önlememize yardımcı olacak çatı firması ihtiyacımız mevsim ayırt etmeksizin devam etmektedir.
Bazen önemsemediğimiz bazen de ihtiyacımız olduğunu bildiğimiz halde yaptırmadığımız çatı izolasyonu ve yalıtımı bizi özellikle kışın sıkıntıya sokmaktadır. Her kış kara kara evimizin çatısından gelen suyun bu sene azalıp azalmayacağını düşünür dururuz. İşte tam da bu noktada bizi bu dertlerden kurtarması için sağlam, güvenilir ve deneyimli çatı firması arayışımız başlar.


Çatı firması bulma ihtiyacımızın kaynağını da az çok hepimiz biliriz. Çünkü çatı yalıtımını gerçekleştirmiş yapıların, henüz çatı yalıtımı yaptırmamış yapılara oranla %50 risksiz olduğu bir gerçektir. Çatımızda oluşabilecek her sorun hem sağlığımızı hem de bütçemizi zora sokacaktır. Yalıtımın yapılmadığı binalarda oturan bireylerin çatıdan içeri sızan suyun oluşturduğu rutubet neticesinde solunum yollarında çeşitli hastalıkların meydana geldiği görülmektedir. Ayrıca sadece solunum değil romatizmal hastalıkların da baş gösterdiği ve bununla birlikte kalp rahatsızlıklarına ortam hazırladığı bilinmektedir. Çatı ve yalıtımının yapılmamasının bu kadar önemli sonuçlarının olduğunu bilenler kış mevsimi gelmeden uzman çatı firması arayışına girmekte haklı gözüküyorlar. Çatı yalıtımının yapılmaması sadece sağlık açısından değil maddi açıdan da aileyi endişelendirmelidir. Zira sadece ısı yalıtımının yapılması binayı dışarıdan gelen soğuğa karşı koruyacak ve bu koruma faturalarda da %25 oranında kendini hissettirecektir.


Çatı firması seçimi çoğu zaman meşakkatli ve zorlayıcı olabilmektedir. Çatısının en iyi biçimde korunmasını sağlamak isteyen bireyler çatılarını kime yaptıracaklarını düşünerek endişeye sürüklenmektedir. Fakat çatı firması seçiminde dikkat edilmesi gereken noktaları bilen insanlar bu süreci rahat bir biçimde atlatmaktadır. Çatı firması seçiminde dikkat edilmesi gereken hususlar kabaca sıralanırsa aklımızda bulundurmamız gereken ilk şey, çatımızı yaptıracağımız firmanın bu konudaki lisansları ve belgeleri olacaktır. Diğer bir husussa çatı alanında yaptığı işler ve buna bağlı olarak sektördeki tecrübesi olmalıdır. Son olaraksa sektördeki ustalarının bilgisi ve deneyimi bize iyi çatı firması seçiminde yardımcı olacak en önemli faktörlerden biri olacaktır.

BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN

TEŞEKKÜRLER !

BİZİ ARAYIN : +90 532 395 5941
BİZİ MAİL ATIN : [email protected]
Yada bize yazın, biz size dönüş yapalım...!
WHATSAPP'TAN YAZIN : +90 532 395 5941
web tasarım
SAYFA BAŞI