Teras İzolasyonu

Teras İzolasyonu

Teras İzolasyonu

Teras İzolasyonu

Teras izolasyonu işlemi öncesinde kullanılacak olan izolasyon malzemeleri hususunda sizlere en doğru bilgiyi sunmaktayız. Firmamızın engin tecrübelerinden yararlanarak, çok daha kaliteli bir izolasyon yaptırabilirsiniz. Terasta bulunan zemin kullanılacak olan izolasyon malzemesi ve yapıştırıcı seçeneklerini belirlemede etkin rol oynamaktadır. Zemine uygun malzemelerin seçilmemesi halinde işlemden başarılı bir netice almak imkansızdır. Kullanılan malzeme kadar işçilik de önemli bir husustur. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız öncelikle işlem yapılacak teraslarda alan tespiti için ücretsiz ekspertiz gerçekleştirmektedir. Alınan ölçüler neticesinde gerekli malzemenin hesabı yapılarak sizlere bildirilmektedir. Onay vermeniz halinde de sizler için uygun olan ve firmamızın işlem planında boş olan bir tarihte işlemi gerçekleştirmek üzere teras izolasyonu için ziyarette bulunmaktayız.

Teras izolasyonu yapılmadan önce dikkat edilmesi gereken hususların başında terasın temiz olması gelmektedir. Özellikle yağ tabakası, toz, kir, pas iyice temizlenmelidir. Temiz olmayan bir alanda izolasyon malzemesinin uygulanması oldukça güçtür. Astarlama işlemi doğru yapılırsa izolasyon işlemi de doğru olur. Aksi taktirde yapılan astarlamada sorun bulunuyor ise izolasyon işleminden verim almayı beklememelisiniz. Bu sebeple hem malzeme seçiminde sizlere yol gösterecek, hem uygulama alanında tecrübeli hem de teras izolasyonu fiyatlamasında uygun bir seçenek için firmamızı tercih etmeniz doğru olacaktır. Teraslarınızda rahat ve konforlu bir alan oluşturmanın yanı sıra ısı ve su izalasyonu sayesinde dairenizin de zarar görmesini engelleyebilirsiniz. Günümüzde bir daire satın almak oldukça güçtür. Elimizdeki dairelerimizin kıymetini bilmeli gerekli bakım işlemleri hususunda titiz davranmalıyız.

Teras izolasyonu firması olarak sizlere sunduğumuz tüm hizmetleri çatı34 firma web adresimiz üzerinden de görebilirsiniz. Firmamızda çalışan profilimiz konusunda uzman olan bir ekipten oluşmaktadır. İzolasyon hususunda tecrübeli olmayan hiç kimseyi teras izolasyonu işini yapmaya yönlendirmemekteyiz. Bu durum yapı sektöründe firmamızın tercih edilebilirliğine oldukça önemli katkı sağlamaktadır. Sonuç itibari ile alınan hizmetten memnun kalınır ise tavsiyeler gelir. Bu sayede hizmet işletmesi olarak daha da gelişerek büyüme imkanı elde etmiş oluruz. Bu bilincin firma yetkililerimiz başta olmak üzere tüm ekipte bulunması yapılan tüm hizmetlerde başarıyı getirmektedir. Başarılı sonuçlar için firmamızla iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.

BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN

TEŞEKKÜRLER !

BİZİ ARAYIN : +90 532 395 5941
BİZİ MAİL ATIN : [email protected]
Yada bize yazın, biz size dönüş yapalım...!
WHATSAPP'TAN YAZIN : +90 532 395 5941
web tasarım
SAYFA BAŞI