Hakkımızda

Hakkımızda

Çatı34

Yapı sektöründeki ticari hayatımıza başladığımız günden bu yana İstanbul genelinde verdiğimiz hizmetlerle adından sıkça söz ettiren bir firma olmayı başardık. Çatı34 Firma yetkilileri başta olmak üzere tüm ekip her daim koordinasyon halinde çalışmalarını yürütmektedir. İş ahlakı çerçevesinde, güler yüzlü personel ekibimizle sunduğumuz hizmetlerimizde hedefimiz daima mutlu müşteri ağımızı genişletirken hizmet kalitesinden ödün vermeden çalışmaktır.

Gerek kötü hava koşulları, gerekse uzun yıllar kullanım sonucu meydana gelen çatı sorunları artık bir eziyet olmaktan çıkıyor. Uzman ekibimizle sunduğumuz tüm çatı hizmetlerinde Çatı34 firması olarak her daim yanınızda olmaktayız. Hizmet alanlarımızla ilgili fiyat bilgisi almak istediğinizde firmamızın iletişim numaralarından bizlere ulaşmanız atacağınız en doğru adım olacaktır.

Çatı tamiri, çatı onarımı, çatı temizliği, periyodik çatı bakımı, çatı membran kaplama, teras izolasyonu, çatı oluk tamiri, çatı yenileme, saç çatı yapımı, çatı kuşluk yapımı, kiremit çatı yapımı, shingle çatı yapımı, onduline çatı yapımı, trapez çatı yapımı, çatı yükseltme, çatı gizli dere izolasyonu, ücretsiz ekspertiz olmak üzere daha birçok konuda geniş bir hizmet yelpazesinde hizmet sunmaktayız. Tarafımıza yapılan hizmet taleplerinde çözüm odaklı çalışmalar sergilemekteyiz. İşlem öncesi gerekli ekspertiz hizmetini tamamen ücretsiz olarak sunmakta olan firmamız bu hususta birçok çatı firmasının üzerinde bir hizmet kalitesine sahiptir. Firmamızdan talepte bulunduğunuz işin mahiyetine bakmaksızın, güler yüzlü ve işinin ehli personel yapımızla sizlere garantili hizmet sunmaktayız. Espertiz hizmeti neticesinde bakım, onarım, tadilat işlemleri için sizlere verdiğimiz güne sadık kalmakta, süre olarak beyan ettiğimiz gün ve saatte yanınızda olmaktayız. Verdiği sözleri tutan bir işletme olarak yine sektördeki sektördeki yerimizi Çatı34 imzası ile korumaktayız.

Çatı34 ismine yakışır bir şekilde sunduğumuz hizmetlerde işlem sonrası gerçekleşmesi muhtemel olan olası sorunlarınızda da sizlerin yanında olmaktayız. Mağduriyet oluşturacak olan konuların hızla üstesinden gelerek, memnuniyetinizi kazanmaktayız. Firmamızın en önem verdiği kazançların başında müşteri memnuniyeti gelmektedir. Bu sebeple bünyemizde görev yapmakta olan personelimizi konusunda uzman, tecrübeli ve eğitimli kişiler arasından seçmekteyiz. Çatı hizmeti esnasında gerekli iş güvenliği tedbirleri alınmadan hiç bir personelimizi hizmet alanına göndermemekteyiz.

 

BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN

TEŞEKKÜRLER !

BİZİ ARAYIN : +90 532 395 5941
BİZİ MAİL ATIN : [email protected]
Yada bize yazın, biz size dönüş yapalım...!
WHATSAPP'TAN YAZIN : +90 532 395 5941
web tasarım
SAYFA BAŞI