Çatı Tamiri

Çatı Tamiri

Çatı Tamiri

Çatı tamiri nasıl yapılır? Tamir esnasında nelere dikkat edilmelidir? Hangi firma ile çalışmalıyım? Gibi sorularınıza yanıt bulacağınız en doğru adresin neden bizler olduğunu anlatmaya çalışacağız. Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki bir evin çatısı sağlam olduğu sürece bina sakinleri de huzurlu olmaktadır. Bu sebeple rutin bakımlarınızı ihmal etmemelisiniz. Ancak rutin bakımlar yapılsa bile çok nadir zamanlarda olmak üzere yine de problemler yaşanabilmektedir. Bu sorunların en büyüğü de olumsuz hava koşulları, aşırı kar yağışı, şiddetli dolu yağışından kaynaklanmaktadır. Çatı tamiri, çatı malzemelerinde meydana gelmiş hasarlı parçaların kaldırılıp, gerekli güçlendirme malzemeleri ile desteklenerek hasarlı parçaların yerine yenilerinin konulması sureti ile gerçekleştirilir. Anlatımı basit gözükse de aslında oldukça meşakatli bir işlemdir. Eğer çatı işleri hususunda tecrübeli bir firma ile çalışmıyorsanız, en kısa zamanda aynı problemlerin tekrarı ile karşılaşabilirsiniz.

Çatı tamiri esnasında dikkat edilmesi gereken hususlar konusunda bilgi vermek doğru olacaktır. Zarar görmüş malzemeler sebebi ile çatıdan eve su sızıntıları meydana gelmektedir. Bu da özellikle son kat daire sahipleri açısından hiç de iç açıcı bir durum olmamaktadır. En kısa sürede müdahale edilmediği taktirde daha büyük problemler baş göstermektedir. Çatı tamiri için tarafımıza gelen taleplerde öncelikle ücretsiz ekspertiz gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın konusunda uzman çatı ustaları tarafından yapılan ekspertiz neticesinde sorunlu bölgelerin tespiti yapılmaktadır. Sorun yaşayan kişiler olarak sizlerin yapması gereken öncelikle yapı sektöründe sağlam yapıya sahip bir firma ile çalışma kararı vermenizdir. Eğer uzman bir firma olan işletmemizden hizmet alırsanız, uzun yıllar sorun yaşamayacağınız niteliklere sahip bir çatıya sahip olabilirsiniz.

Çatı tamiri için seçeceğiniz firma hususunda dikkatli olmalısınız. Öncelikle firmamız gibi güven teşkil eden bir firma tercihinde bulunmalısınız. Maalesef ki sektörde yer alan tüm firmalar birçok müşterisine sorun oluşturan nitelikte işler yapmaktadır. Oysa ki firmamız her yaptığı işin arkasında sağlam bir şekilde duran, Yaz, kış rahat bir yaşam süreceğiniz evlerinizde huzurlu yaşamanız için gerekli işlemleri kaliteli malzemeleri kullanarak yapan bir firmadır. Çatı34 firması olarak kalite ve güvenli hizmet için bize ulaşın.

BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN

TEŞEKKÜRLER !

BİZİ ARAYIN : +90 532 395 5941
BİZİ MAİL ATIN : [email protected]
Yada bize yazın, biz size dönüş yapalım...!
WHATSAPP'TAN YAZIN : +90 532 395 5941
web tasarım
SAYFA BAŞI