Çatı Yenileme

Çatı Yenileme

Çatı Yenileme

Çatı Yenileme

Çatı yenileme işlemi genel olarak yıpranma sebebi ile gerçekleştirilir. Yıllardır kullandığınız çatının artık büyük problemler çıkaracağı yönünde endişeniz mi var? Gelin öyle ise sizlere uzman ekip desteği ile ücretsiz ekspertiz hizmeti sunarak çatılarınızı inceleyelim. Meydana gelen en ufak hasarın dahi rapor edilmesinin ardından da yapılacak olan çatı yenileme işlemi için gerekli malzemeler hususunda görüşelim. Firmamızda bizleri ziyaret ettiğinizde rapora istinaden kullanılacak olan çatı malzemelerinin listeleri üzerinden bir fiyatlandırma gerçekleştirdikten sonra teyidiniz halinde çatı yenileme işlemine başlanmaktadır. Tarafınızca onay verilmeyen işlemler beklemeye alınacağı için fiyat değerlendirmesini rakip firmalar arasında doğru yapmanız da yararınıza olacaktır. Kaliteli malzeme ve uygun işçilik ücretleri ile sizlere her daim en doğru hizmeti getirmeyi kendine hedef edinmiş bir firma ile çalışmak istiyorsanız, tercihinizi firmamızdan yana yapmanız doğru olacaktır.

Çatı yenileme işleminde yapılan işlerin arasında mevcut çatı örtüsünün kaldırılması, değişim gerektiren tahta veya ahşap malzemelerin değiştirilmesi, izolasyon malzemelerinin yenilenmesi, baca kenarlarına izolasyon uygulanması gibi işlemler bulunmaktadır. Malzeme kalitesi açısından aklınıza takılan en ufak soruda firma yetkililerimiz ile iletişim kurmanız doğru olacaktır. Zarar görmüş çatılarınızda çatı yenileme işlemi gerçekleştirmemeniz halinde binanızın da zamanla zarar görmeye başlayacağı gerçeğini aklınızdan çıkarmamalısınız.

Çatı yenileme işlemi ne zaman yapılması gerekir? Sorusuna yanıt arayanlar için bu soruyu cevaplamak da doğru olacaktır. Çatı yapıldığı günden beri aradan uzun yıllar geçmesine rağmen hiç bir bakım yapılmamış, yapılsa da yeterli olmamış, çatıda büyük hasarların meydana gelmiş olduğu durumlarda çatı yenileme yapılması gerekmektedir. Çünkü bazı durumlarda çatı tadilatı için ekibimizin çağrılmasından sonra gerçekleştirilen ücretsiz ekspertiz hizmeti ile aslında çatının tadilat ile düzelemeyecek boyutlarda sıkıntılı olduğu tespit edilmektedir. Bu gibi durumlarda da en doğru işlemin yapılması gerekmektedir. Firmamızın sizlere tavsiyesi ise çatı yenileme işlemi olmaktadır. Maliyetten kaçınarak daha büyük zararlara katlanabileceğinizi unutmamalısınız.

Çatı yenileme ihtiyacınız bulunuyor ise ve hizmet konusunda sorun yaşamayacağınız kaliteli malzeme ve işçilik ile çalışan bir firma arıyorsanız iletişim bilgilerimize çatı34 web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Fiyat bilgisi hususunda ücretsiz ekspertiz gerçekleştirdikten sonra sizlere gerekli bilgi aktarımının yapıldığını da ayrıca belirtmek isteriz.

BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN

TEŞEKKÜRLER !

BİZİ ARAYIN : +90 532 395 5941
BİZİ MAİL ATIN : [email protected]
Yada bize yazın, biz size dönüş yapalım...!
WHATSAPP'TAN YAZIN : +90 532 395 5941
web tasarım
SAYFA BAŞI