Çatı Temizleme

Çatı Temizleme

Çatı Temizleme

Çatı Temizleme

Çatı temizleme , çatılarınızda soruna neden olan her türlü hafriyatı dışarı atmada, giderleri temizlemede ve çatınızı daha kullanışlı hale getirmede sizlere yardımcı olmaktadır. Yıllara dayanan tecrübemizi her geçen gün ilerleyen teknoloji ile bir arya getirip, yapacağımız her türlü iş ve işlemlerde kusursuzluğu hedeflemekteyiz. Müşteri memnuniyetini kendimiz ana hedef olarak belirleyip çıktığımız bu yolda, memnun kalmadığınız durumların olması halinde çatı 34 kalitesi kapsamında ödemiş olduğunuz ücreti tarafınıza hiçbir kesinti yapmadan iade etmekteyiz.

Çatı Temizleme İşlemleri

Çatı temizleme konusunda çatının sağlık açısından zararlı olmasını engellemek, kullanımını düzgün hale getirmek için;

  • Çatı oluklarının tamirinin yanı sıra giderlerinin temizlenmesi işlemi,
  • Çatıların üst kısmında yer alan kiremitlere zarar veren maddeleri temizleme işi,
  • Çatılardaki gizli dere temizliği yapma,
  • Çatılarda bulunan hafriyat, pislik gibi maddelerin temizlenmesi işlemeleridir.

Çatı 34 olarak tüm işlemlerin sonrasında çatınızı huzur üçünde kullanacağınızın garantisini vermekteyiz. Çatı temizleme kalitesi kapsamında yapacağımı en küçük işlemi bile taahhüdümüz altında sizlere sunmaktayız. Olası sorun oluşması halinde tüm işlemleri yeniden en başa alarak tekrarlamakta, size mağduriyet yaşatmasının önüne geçmekteyiz.

Çatı Temizleme Fiyatı

Çatı temizleme işleminde genel olarak fiyatlandırma temizlik yapılacak alanın büyüklüğü, temizlenecek materyalin büyüklüğü ve risk oluşturması ve çalışacak personel sayısına göre belirlenmektedir. Çatı 34 standartları haricinde temizleme işlemini sadece verilen fiyat üzerinden değerlendirilmesi durumunda, beklenen temizlik seviyesine ulaşılmaz, temizlenmeyen oluk, çatı üzeri, gider vb. alanlarda daha büyük ve maliyetli sorunlar ortaya çıkmaktadır.

Çatı 34 kalitesi kapsamında temizleme işlemindeki uygun fiyat seçeneklerini belirleyeceğiniz peşin, taksitli veya kredi kartı ödeme şekilleri ile sunmaktayız. Çatılarınızdaki güzel görünüm ve sağlıklı kullanımın yanı sıra sorunsuz şekilde kullanmanız için bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Dilediğiniz zaman çatı temizleme adresimizde bulunan temizlik görsellerimize ulaşabilir ve inceleyebilirsiniz. Hizmet vermiş olduğumuz müşterilerimiz tarafından hakkımızda yapılmış yorumlara göz atabilirsiniz. Daha temiz ve kullanışlı çatılarınız için sizleri bekliyoruz. Sorunlarınız bize iletin mümkün olan en kısa süre içinde çözülmüş bit halde kullanımınıza hazır şekilde çatı 34 kalitesi ile birlikte sizlere sunalım.

BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN

TEŞEKKÜRLER !

BİZİ ARAYIN : +90 532 395 5941
BİZİ MAİL ATIN : [email protected]
Yada bize yazın, biz size dönüş yapalım...!
WHATSAPP'TAN YAZIN : +90 532 395 5941
web tasarım
SAYFA BAŞI